Wróć

Świąteczny odświeżacz powietrza dla firm

Posted on
Kategoria: Bez kategorii

Świąteczny odświeżacz powietrza dla firm – idealny sposób na magiczną gwiazdkową atmosferę

Mało co działa na zmysły i kreuje atmosferę lepiej niż zapach, dlatego świąteczne odświeżacze powietrza to prawdziwy hit wśród gwiazdkowych gadżetów reklamowych. Poznaj moc zapachów i dowiedz się, dlaczego tak silnie wpływają na człowieka.

Odświeżacz powietrza dla firm – jak zapachy przywołują wspomnienia

Dlaczego świąteczne odświeżacze powietrza z nadrukiem są tak dobrym pomysłem na gwiazdkowe prezenty firmowe? Zanim odpowiemy na to pytanie, dowiedzmy się, jak zapachy działają na człowieka. Naukowcy od dawna zastanawiali się, jaki neurologiczny mechanizm sprawia, że dzięki samemu zapachowi potrafimy przypomnieć sobie całe zdarzenie z przeszłości. Dlaczego wystarczy zapach pieczonego piernika czy korzennych przypraw, by pamięć podsunęła nam wzruszające, świąteczne chwile z dzieciństwa? Okazuje się, że ośrodki węchowe w mózgu, w dużo większym stopniu niż ośrodki związane z innymi zmysłami, biorą aktywny udział w rekonstrukcji wspomnień. Dlatego sytuacja z przeszłości może odżyć tylko dzięki przywołaniu jednego z węchowych doznań. Co ciekawe, pamięć węchowa jest niezwykle trwała i wspomnienia związane z zapachami przechowujemy całymi latami, często do końca życia.

Dyfuzor powietrza z logo firmy – nauka w służbie reklamy

Dzięki tej niezwykle silnej zależności pomiędzy zapachem a wspomnieniami odpowiednio dobranymi mieszankami aromatów możemy wpływać na samopoczucie i kształtować atmosferę. W obecności przyjemnych zapachów czujemy się lepiej, pracujemy wydajniej, łatwiej podejmujemy decyzje zakupowe, ale też odczuwamy większą lojalność. Więcej o tym, jak wykorzystać zapach w reklamie przeczytasz na naszym blogu w tekście „Dyfuzory zapachowe – dyskretna reklama sensoryczna dla biznesu”.

To właśnie z tego powodu świąteczne odświeżacze powietrza – reklamowe upominki dla klientów – tak dobrze się sprawdzają i dlatego warto wykorzystać je jako gadżet reklamowy w okresie przedświątecznym.

Firmowy dyfuzor powietrza Capira – poznaj nasz wyjątkowy produkt!

W firmie Capira przykładamy wyjątkową wagę do trzech rzeczy – znakomitej jakości wykonania, oryginalności i stuprocentowej personalizacji. Wszystkie te wartości prezentują nasze świąteczne odświeżacze powietrza. Oferowane przez nas wysokiej klasy dyfuzory zapachowe wyposażone są w szklany pojemniczek z olejkiem oraz pięć drewnianych patyczków. Każdy zestaw pakowany jest w estetyczne kartonowe pudełko, które w całości pokryjemy twoimi firmowymi nadrukami. Dodatkowym świątecznym bonusem jest to, że pudełko może być ozdobione złoceniami, brokatem i lakierem wybiórczym – według potrzeb klientów. Przygotowaliśmy też zestaw świątecznych grafik, z których możesz korzystać do woli.

Tym, co wyróżnia nasz dyfuzor zapachów wśród innych producentów jest zestaw pięciu filcowych końcówek na patyczki, którym możesz nadać dowolny, na przykład związany ze świętami kształt. Końcówki te nasiąkają olejkiem, dzięki czemu aromatyzująca wydajność zestawu jest jeszcze większa, a możliwość wyboru koloru i kształtu zapewnia ciekawy wygląd gadżetu.

Świąteczne odświeżacze powietrza – wyjątkowe zapachy i elegancja

Biorąc pod uwagę wysoką jakość wykonania, użyte materiały, trwałość zapachów i sam rodzaj gadżetu nasze świąteczne odświeżacze powietrza z nadrukiem sprawdzą się jako idealne prezenty dla najlepszych klientów. Z myślą o świętach przygotowaliśmy pięć specjalnie stworzonych i kojarzących się z przytulną gwiazdkową atmosferą zapachów.

  • NO1 MULLED WINE – grzane wino
  • NO2 GINGER&ORANGE CHOCOLATE – czekolada imbir z pomarańczą
  • NO3 GINGERBREAD COOKIES – ciasteczka imbirowe
  • NO4 WARM CHRISTMAS SPIRIT – ciepła świąteczna atmosfera
  • NO5 CHRISTMAS SPICES – świąteczne przyprawy

Jeśli chcesz poznać więcej naszych dyfuzorów powietrza dla firm, zajrzyj tutaj.

Produkt miesiąca Powrót na górę