Nasze podejście

Nasza misja to tworzenie przemyślanych
i unikatowych projektów, które dają się lubić

Od ponad 10 lat zajmujemy się produkcją wysokiej jakości spersonalizowanych produktów z papieru i pomagamy naszym partnerom wyróżnić się poprzez dobrze dobrane materiały reklamowe. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, że efektywna ekspozycja zależy od wielu czynników, dlatego nasza oferta to wachlarz różnorodnych rozwiązań – od sprawdzonych klasyków, po nowoczesne, autorskie projekty.

Klienci są naszą największą inspiracją

Codzienna bliska współpraca i obopólne zaufanie to fundamenty naszej obsługi klienta. Dzięki nim doskonale znamy potrzeby partnerów i możemy proponować im rozwiązania innowacyjne, a zarazem skrojone dokładnie na miarę ich preferencji. Każdy z naszych produktów można swobodnie personalizować, aby tworzyć oryginalne i wyróżniające się na rynku projekty. Lubimy rozmawiać i wspólnie dopracowywać szczegóły, dlatego z naszymi klientami od lat utrzymujemy ciepłe, pozytywne relacje.

Jesteśmy elastyczni, a do nowych wyzwań
podchodzimy z zapałem

Aby wspólnie z promowanymi markami zaskakiwać, intrygować i zapadać w pamięć, proponujemy realizację własnych pomysłów i linii produktów w korzystnych nakładach. Współpracujemy ze wszystkimi, którzy potrzebują efektywnej, zaskakującej jakością promocji.

Dlaczego my

Wysoka jakość

Zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości produktów to dla nas podstawa i punkt wyjścia do dalszych działań. Do wszystkich projektów podchodzimy z największą starannością, aby dostarczane przez nas produkty były godną wizytówką każdej marki.

Technologia

Nie stoimy w miejscu, stale poszerzamy swój park maszynowy i wykorzystujemy najnowsze technologie. Dzięki temu zapewniamy wartościową i trwałą ekspozycję każdej marki i możliwość realizacji coraz bardziej śmiałych pomysłów.

Nasz park maszynowy to:

  • Doskonały kolorystycznie druk offsetowy
  • Wielkoformatowy druk UV
  • Druk trójwymiarowy (lenticularny)
  • Oprawa twarda
  • Własna naświetlarnia CTP
  • Bogate zaplecze introligatorskie

Opatentowane produkty

Największa przyjemność a jednocześnie wyzwanie to tworzenie totalnie nowych, unikalnych modeli artykułów papierowych. Nasze organizery, notatniki i stojaki na biurko – oparte o nowatorskie i zaskakujące koncepcje – chronione są patentem. Dzięki temu możemy dać naszym klientom gwarancję, że otrzymają produkt jedyny w swoim rodzaju i dostępny tylko u nas, nie zaś masowo zalewający rynek.

Lokalna firma rodzinna

Nasza firma działa niczym dobrze funkcjonująca, wspierająca się i żyjąca w przyjaźni rodzina, w której uzupełniamy się nawzajem, pomagamy sobie i dbamy o wspólne dobro. Filarami naszego biznesu są: Karol – doświadczony przedsiębiorca, z optymizmem i spokojem podchodzący do nowych pomysłów i murem stojący za pracownikami, którzy zawsze mogą na niego liczyć, Karolina – perfekcjonistka i estetka dbająca o wizerunek firmy, kreatywna, zaangażowana i twardo stąpająca po ziemi, ale zawsze otwarta na rozmowę i nowe rozwiązania oraz Paulina – twórcza głowa, pochłonięta nowymi projektami i kreacją oraz rozwojem idei, produktów, marek pchającymi firmę do przodu ku nowym wyzwaniom. Tę bazę uzupełniają nasi wspaniali, oddani pracownicy, którzy w działania firmy angażują się na równi z właścicielami. Dzięki temu wszystkie gadżety, które wychodzą spod naszych rąk, powstają w atmosferze przyjaźni i współpracy wielu ufających sobie i lubiących się osób.

Nagrody

Cieszy nas, że tworzone przez nasz zespół produkty zdobywają uznanie, ale największą satysfakcję daje możliwość wspierania biznesów naszych klientów dzięki prezentacji ich grafik na naszych wyrobach. Oto niektóre z przyznanych nam wyróżnień:

Wybrane Projekty

Pracujemy nad inspirującymi projektami wielu ciekawych marek

Zostań klientem
Produkt miesiąca Powrót na górę