Nasze podejście

Tworzenie przemyślanych i unikatowych projektów,
które dają się lubić to nasza misja.

Od ponad 10 lat zajmujemy się produkcją wysokiej jakości spersonalizowanych produktów wykonywanych z papieru i pomagamy naszym partnerom wyróżnić się poprzez dobrze dobrane materiały reklamowe. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, że efektywna ekspozycja zależy od indywidualnych czynników, dlatego nasza oferta to wachlarz różnorodnych rozwiązań – od sprawdzonych klasyków, po nowoczesne, autorskie projekty.

Klienci są naszą największą inspiracją

Bliska współpraca oparta na zaufaniu i jakości obsługi pozwala nam rozpoznawać potrzeby partnerów i proponować innowacyjne rozwiązania skrojone na miarę indywidualnych preferencji. Każdy z przedmiotów w naszej ofercie można swobodnie personalizować, aby dopasować go do marki i wyróżnić ją w wyjątkowy sposób. Dbałości dokłada nasz wykwalifikowany zespół, który z sukcesem utrzymuje pozytywne stosunki z wieloletnimi partnerami biznesowymi.

Jesteśmy elastyczni, a do nowych wyzwań
podchodzimy z zapałem

aby wspólnie z promowanymi markami zaskakiwać, intrygować i zapadać w pamięć.Proponujemy realizację własnych pomysłów, linii produktów w korzystnych nakładach,zachęcając do współpracykażdego.

Dlaczego my

Wysoka jakość

Wysoka jakość dostarczanych produktów to dla nas podstawa i punkt wyjścia do dalszych działań. Do wszystkich projektów podchodzimy z największą dbałością i starannością tak, aby dostarczane przez nas produkty byłygodnąwizytówkąkażdejmarki.

Technologia

Nie stajemy w miejscu, stale poszerzamy swój park maszynowy i wykorzystujemy rozwijające się technologie, aby zapewnićwartościową i trwałą ekspozycję każdejmarki i pomysłu.

Nasz park maszynowy to:

  • Doskonały kolorystycznie druk offsetowy
  • Wielkoformatowy druk UV
  • Druk trójwymiarowy (lenticularny)
  • Oprawa twarda
  • Własna naświetlarnia CTP
  • Bogate zaplecze introligatorskie

Opatentowane produkty

Największa przyjemność a jednocześniewyzwanie to tworzenie totalnie nowych, unikalnych modeli artykułów papierowych. Nasze organizery, notatniki, stojaki na biurko, oparte o nowatorskie i zaskakującekoncepcje, chronione sąpatentem, dającym gwarancję, iż nie jest to produkt masowo zalewający rynek i dostępnywyłącznie tutaj.

Lokalna firma rodzinna

…………………

Nagrody

Cieszy nas, że tworzone przez nasz zespółprodukty zdobywają uznanie. Największasatysfakcja to możliwość reprezentowania marek na naszych wyrobach. A tutaj niektóre z naszych wyróżnień:

Wybrane Projekty

Pracujemy nad inspirującymi projektami wielu ciekawych marek

Zostań klientem
Produkt miesiąca Powrót na górę