Nasze zalety

Jakość

Mówiąc krótko – w tej kwestii nie uznajemy kompromisów. Pracujemy wyłącznie z najlepszymi surowcami, które są gwarancją jakości. A tę chcemy dostarczać i na niej opieramy produkcjęnaszych kreatywnych wyrobów.

Funkcjonalność

Gdzie kończą wszystkie przedmioty, które kiedyśwydawałysię fajne, ale dzisiaj nie za bardzo wiadomo co z nimi zrobić? Tam na pewno się nie wybieramy. Z tego względu funkcjonalność to ta wartość, której konsekwentnie się trzymamy projektując przedmioty o przemyślanym i pożądanym zastosowaniu.

Estetyka

Skuteczny komunikator reklamowy to taki, który obok solidnego wykonania i przemyślanego zastosowania jest z pewnością przyjemny dla oka. Bycie na bieżąco z aktualnymi trendami w projektowaniu sprawia, że nasze produkty wyróżniają się niepowtarzalnym i niestarzejącym się designem. // Bycie na bieżąco z aktualnymi trendami w projektowaniu pozwala naszym produktom wyróżniać się niepowtarzalnym i niestarzejącym się designem.

Unikatowość

Myśląc o rozwoju nie chcemy dorzucać do globalnej oferty czegoś co już wszędzie jest i było, co z natury jest kolejną kopią, która nikogo nie porusza, nie cieszy, nie budzi zainteresowania. Naszym celem jest ciągłe przełamywanie sztampowego myślenia o artykułach reklamowych. Z nieszablonowych pomysłów i wysokiej jakości ich wykonania powstają u nas produkty zaskakujące, opatentowane i jedyne. Bo łatwiej jest zapamiętać to, co ciekawi i intryguje.

Nagrody

Cieszy nas, że tworzone przez nasz zespół produkty zdobywają uznanie. Największa satysfakcja to możliwość reprezentowania marek na naszych kreatywnych wyrobach.
A tutaj niektóre z naszych wyróżnień:

  • Promotional Gift Award triangle set
  • Super Gift heart stand
  • Super Gift pad4pen
  • Gifts of the Year zestaw notesów z indywidualnym wycięciem w okładce
  • Gifts of the Year INDIbox chusteczki w indywidualnym kształcie
  • Gifts of the Year Żele i mydła reklamowe
  • Gifts of the Year Chusteczki reklamowe

Katalog

01

Creative product

Innowacyjne organizery, przyborniki i notatniki reklamowe

Tło

02

Paper Goods

Materiały reklamowe z papieru z indywidualnym zadrukiem

Tło

03

Personal care

Chusteczki i kosmetyki reklamowe

Tło

04

The Alloy

Kojąceżele i dyfuzory reklamowe

Tło

05

UMA Długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe UMA PEN

Tło
Produkt miesiąca Powrót na górę